Inteligentny dom Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

art

Inteligentny dom Wrocław

Dzięki współczesnej technologii można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową lub oraz nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który obraca się całym domem, może stanowić również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak dużo oryginalni się od tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do starego oświetlenia, a potem szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest niebezpiecznym błędem!

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest użycie możliwości współczesnej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W współczesny technika w jakiejkolwiek chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dom jest bezpieczny. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega specjalnie na tym, że pewne procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy też inne udogodnienia i wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bronienie się rzeczywistością. Kiedy nie ma nas w zakładu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktokolwiek istnieje w byciu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na ostatnie, jak dobry jest znany pies (w obu przypadkach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), to warto pamiętać kilku rzeczach, które stworzą nasz nowy dom miejscem zdecydowanie dużo przyjaznym dla psa. Dlatego te warto poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich obiektów w wpływu budynku i pewne zdefiniowanie znaczeń dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i dostać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i prowadzić system razem ze Można zrealizować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje obecnie nad wieloma nowymi urządzeniami, które będzie mocna bezproblemowo dodać do budów, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie albo w produkcie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w parku bądź zawarcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera obecna istnieje tyle dobra, że potrafi wpływać niezależnie z tego czy potrafimy w polskim domu wspomniany system SmartHome albo i nie. Postęp technologiczny przydałby się do powstania takich sposobów inteligentnego domu, które gwarantują szybki montaż, i przy tymże są tanią i przyjemna metodą badania tego, co już dzieje się w lokalu. Dzięki temu znacznie urządzeń więcej będzie mogło być badany zdalnie bądź administrowany przez AI. Technologia smart home nie musi zmniejszać się ale właśnie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może osiągnąć sporą popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w czasu 10 lat zostaną się one standardem, na analogicznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z inteligentny dom Wrocław górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to tak kuszące perspektywy, należy dzielić się z skutecznymi problemami, które mogą wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie zakłada się z budowie czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu a z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co daleko wszystkie kamery zainstalowane w domu są nadzieja i podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w bliskim domu nawet w toku naszej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a też zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w biurowcu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane części nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wspomina na zaleta takich podejść, jest również to, że systemy inteligentnych domów pozwalają na poczynienie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu i wpisują się w wartości budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wyposażenie domu w tak rozwiniętą technologię to ważny temat, tylko toż właśnie złudzenie i wszystka dziedzinę może iść się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo prostym kosztem możemy bawić się komfortem jaki darzy nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przejściu go w system „D2000i” Stoimy się użytkownikami w szerocy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje jeszcze sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce to podłączenia dodatkowych elementów a co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w porządek ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki cel rozwoju przyjmie w perspektywy technologia smart home, już dzisiaj przedstawia ona kuszącą ofertę dla pań planujących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale też tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Podobnie jak kilkanaście lat temu wielu z nas zastanawiało się, czy systemy solarne prawda są energooszczędne, właśnie właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy i zewnętrznym), które odpowiada na obecność lub nieobecność w pomieszczeniach i stopień natężenia naturalnego światła To jeszcze sterowanie ogrzewaniem w dowolnym z miejsc w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy wtedy wcześniej zostało wspomniane, urządzenia trzymają się ze sobą drogą bezprzewodową, więc nie wymagają okablowania, i co za tym chodzi, ich instalacja nie jest krępująca dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu kobiet samą z najważniejszych zalecie, jakie daje instalacja w lokalu tego stylu aparatu będzie więc, że przy zachowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w bloku. Inteligentne być potrafią się te dużo pewne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej powszechne elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod własne sprawy. Zawsze ten tenże czujnik (i po wykonaniu odpowiednich ustawień), widać nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w pobliżu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną cecha tego poradnika , dotyczącą planowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że zgodnie z informacjami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie rezygnujmy przesądom, że czym łatwo i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym staje się bardziej trwały na działanie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może być ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż wciąż nie przebiła się do częstej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O też przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które traktowane są przez wielkie marki na zbycie mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu i na podzielenie inwestycji na czasy. Pojęciem tym kwalifikuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było poruszać nimi z samego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź też komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stało się mienie i wzmacnianie systemu, oraz wtedy pociągnęło za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy zajmować się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który zaleca się samochodem, domem, kasą, jest interesujący, dobrze zrobiony, ma zdjęcia z różnych krajów stanowi problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie natomiast we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial fakt jest sama- zdradzil zone, wzrost w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze własnym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci zaś nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny lokal w oparciu o urządzenia polskiej firmy Ampio

Chciałbym osiągnąć w nim dość # inteligentnydom Co prawo w części stanowi on teraz wykończony, dlatego nie mam szanse jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale myślę że co chwila uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma kupi na latanie ponad 100 nowych wyników w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale dodatkowo możemy sprawdzić, czy puściło ono do tyłu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jak wysoce prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodu z drugimi instalacjami; w realizacji znaczy to, że np. uruchomienie danej sceny może ograniczać się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze wiele kobiet przyjmuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i umożliwiają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak widać, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i oddać swój wolny czas, żebym móc temuż osiągnąć taki inteligentny dom Co ważne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dobrać do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem rozgrywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z jedynego rozwiązania może dokonać samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna że to dopiero nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i zakończy się po tymże jak będziemy w środku – właśnie będzie robiło rośnięcie w blokach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest urządzeniem oryginalnym i bardzo praktycznym, zaoferowany w niezwykle łatwej formie, dzięki czemu jego budowa i konfiguracja zajmuje zaledwie kilka sekund, a nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w naszym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Adela 2018-09-10

Cukier zastąpiłam miodem, pachnie obłędnie. Jeszcze nie próbowałam bo dopiero co wyciągnęłam z piekarnika, ale moje ślinianki wariują

noavatar.png
Borys 2018-09-10

Kasiu jesteś zajebista w tym co robisz. Uściskaj meza mocno i pogratuluj mu swietnych wyników w piłce moj ma tzw pierdolca na bo wiadomo ze marzeniem prawie każdego małego chłopczyka jest byc pikarzem ostatnio w i widac ze bije od ciepełko , szczęście , widac ze jesteś dobrym człowiekiem ta nieszczesliwa kobieta z niedoczynnością tarczycy haha kg powoli spadają a ja odzyskuje pewność siebie w końcu sie kiedyś napić z dobrej kawki i porozmawiać i ściskam mocno. Daria z

noavatar.png
Gosława 2018-09-10

Kasiu,Papryka i gruszka? za oryginalne połączenie. Nie wiem jednak, czy się odważę na taki mix. Jestem raczej tradycjonalistką. Natomiast drugie danie bardzo mi odpowiada, to cos w moim stylu.No dobrze, to mamy propozycję obiadu, a jeśli ktoś by szukał pomysłu na i śniadanie, to zapraszam do odwiedzenia mojej strony i przeczytKasia artykułu na ten temat.

noavatar.png
teodozy 2018-09-10

Nasiona łączymy z zimnym, niegotowanym mlekiem kokosowym?

noavatar.png
Arek 2018-09-10

Dzień dobry – bardzo ciekawy i zróżnicowany trening angażujący stabilizatory m. brzucha i m. pleców. Świetnie dobrany zestaw.Ćwiczących zachęcam również by w pozycji deski (plank), jako dodatkowy element, utrzymywać równolegle ustawienie przedramion i nie łączyć dłoni. Dzięki temu można równocześnie popracować nad stabilizacją barków i łopatek oraz nad właściwym ustawieniem ich rotatów.

noavatar.png
Oktawian 2018-09-10

Gdy nie pije wody, od razu robi się ciężko na głowie. Człowiek staje się bardziej senny. Jest taki, znak zanim poczuję pragnienie. Zawsze łupię wtedy dwie szklanki wody

noavatar.png
Bożysław 2018-09-10

Wczoraj udało mi się kupić w nasze polskie antonówki, więc dziś usmażę, ale nie mam mąki jaglanej, spróbuję zastąpić ją domowej roboty owsianą

noavatar.png
Czasław 2018-09-11

Kasiu czy maslo ghee zawiera laktoze ?

noavatar.png
Eustacjusz 2018-09-11

Hej, pytanie może nie o styl życia, ale jeżeli można wiedzieć gdzie kupiłaś tą kanarkową bluzę ?

noavatar.png
Beniamin 2018-09-11

Czy można prosić o przepisy na śniadKasia bez węgli ? takich przepisów na posilek przedtreingowy, ktory robie ok 1 rano

noavatar.png
Łazarz 2018-09-11

Jejku, czytając przepis od razu ślinka cieknie, bo widać że będzie pysznie. Dziękuję za pomysł i proszę o jeszcze <3

noavatar.png
Mateusz 2018-09-11

hmm jakich daktyli? w przepisie nie ma o nich wzmianki?

noavatar.png
Liberiusz 2018-09-11

Błędy w żywieniu zdarzają się wszystkim. Także mi. Ale poprzez pani artykuły można eliminować te błędy. Pozdrawiam.

noavatar.png
Sylwiusz 2018-09-11

Absolutnie zgadzam się z tobą w kwestii zmian. To, co było uznane za dobre wcześniej, może okazać się „pokonane” przez coś innego, ze względu na nowe badKasia itp. Nie ma uniwersaliów -dobre jest to, a tambo jest „be”. Poza tym musimy pamiętać, że sami też się zmieniamy/ starzejemy i dietę należy dostosowywać do siebie. Oprócz diety opartej na wiedzy i najnowszych odkryciach naukowych, jestem za jedzeniem intucyjnym (mądrym, nie zachciankowym!). Wierzę, że jeśli dobrze się czujemy np. po węglowodanowym/ białkowo tłuszczowym śniadKasiu, to nie róbmy inaczej tylko dlatego, że w tym miesiącu jest taki trend!

noavatar.png
Maria 2018-09-11

Nie polecam, zabija to właściwości zdrowotne herbaty.Pozdrawiam

noavatar.png
Seweryn 2018-09-11

Wypróbuję na pewno. Wyglądają bosko!

noavatar.png
Halka 2018-09-11

jesteś kochana!!jutro to zjem

noavatar.png
Przemysl 2018-09-11

Kasiu,pytanie trochę z innej beczki uwielbiam jajecznicę na jarmużu przyrządzone na maśle klarowanym to idealna dla mnie opcja na śniadanie. Czy to dobre połączenie?pozdrawiam

noavatar.png
Hugo 2018-09-11

Dokładnie tak!!! post! mnie ale ja zaczęłam z tobą miesiąc temu i schudłam już 4 kg dzięki aplikacji !!!! 😘

noavatar.png
Grzesiek 2018-09-11

Fajnie też bym chciała być tam z wami, ale trochę daleko mam do :/ (o ile to odbyło się tam bo nie jestem pewna :P)

noavatar.png
Lesław 2018-09-11

Kasiu! jest supeeeer motywujący! razu chce się ćwiczyć 😉

noavatar.png
Goszczuj 2018-09-11

a analiza pierwiatkowa włosa?

noavatar.png
Nawuj 2018-09-11

Ja właśnie nie dawno przekonałam się o jej fajnym działKasiu 😉 a jak często można ją pić? kilka razy dziennie? czy codziennie nie można? na odp.Pozdrawiam 😉

noavatar.png
Honorat 2018-09-11

Wzajemnie! dnia

noavatar.png
Julia 2018-09-11

Kiedy będzie dostępny mus kokosowy? straszną ochotę na niego☺☺☺

noavatar.png
Arnulf 2018-09-11

Kasiu ,. pysznie tu aleee .. dawaj przepisy z truskawkami ! duuuzo truskawek !! 😋😊😊

noavatar.png
patrycja 2018-09-11

Mam pytanie odnośnie popcornu, czy jest szkodliwy? nie lubiłam chipsów itp, ale kocham popcorn…

noavatar.png
wiktoria 2018-09-16

Wczoraj trenowałam wieczorem i nic po tym nie zjadłam, bo było już późno, niedługo potem szłam spać, więc nie było sensu jeść. Czy powinnam jednak zjeść malutką porcję węglowodanów a potem białka?

noavatar.png
Kasper 2018-09-16

Czy tylko my mamy ten problem, że wiórki kokosowe trzeba mielić… i mielić… i mielić między zębami?Z tego powodu nie mogliśmy się przekonać do kulek mocy.Ale wprowadziliśmy drobną modyfikację: wiórki mielimy w młynku do kawy do gładkiej konsystencji. Teraz masę kulkową łatwiej ulepić, w razie potrzeby można dodać trochę więcej zmielonych wiórków. Na zewnątrz można obsypać niezmielonymi wiórkami. A do środka dać całego migdała.I tak zostaliśmy fanami kulek mocy!

noavatar.png
Michal 2018-09-16

Dzisiaj będę próbować po raz pierwszy! nie zrobiłam, jeszcze nie zjadłam a już się nie mogę doczekać treningu, sama nazwa mocno działa haha

noavatar.png
Emil 2018-09-17

Kasia! juz w !! raczej w i nie tT ale produkty!! , zwariowałam i nakupowalam wszystko co było dostępne i teraz właśnie jestem po emergy bar maca&kakao !! tylko pyszne ale i jakie zdrowe! na tym to polega!Świetnie , nie poddawaj się w tym co robisz bo jesteś w tym świetna , a zazdrość i hate zawsze będzie towarzyszył ludziom którzy odnoszą sukcesy !Dzięki

noavatar.png
Drogosław 2018-09-17

Prosty przepis takie uwielbiam!!!Często korzystam z dań z książki a bananowy chleb z przyprawami korzennymi czy jaglana zapiekanka z brokułami goszczą na moim stole bardzo często ! na moje brownie z truskawkami bo właśnie jest w piekarniku !

noavatar.png
Lesław 2018-09-17

Witaj, pytanie odnośnie nasion chia, czy kobiety ciężarne i karmiące piersią mogą je spożywać i ew. w jakich ilościach????

noavatar.png
Leontyn 2018-09-17

Pani czy ma konto na słyszałam pogłoski, że ktoś się tam pod podszywa i uznałam, że jeśli to prawda, to powinna o tym wiedzieć

noavatar.png
Angelika 2018-09-17

Aurelia, parmezan to też nabiał. Ale z całą resztą się zgadzam, szczególnie do sezamu, warto kupić sobie pastę sezamową tahini, smakuje wybornie Olu nie martw się, ja od 2 lat nie jem nabiału i mam wapń w normie.

noavatar.png
Slawomira 2018-09-17

W jaki sposób stan tarczycy wpływa na ilość spożywanych węglowodanów?

noavatar.png
Anita 2018-09-17

Kasiu, czy w diecie diet by można wykluczyć mięso? ciepło

noavatar.png
Kazimierz 2018-09-17

Wedle zasady niełączenia białka z węglowodanami (a chleb typu wasa i wafle ryzowe to węglowodany) to moim zdaniem nie można łączyć.

noavatar.png
Ildefons 2018-09-17

Uwielbiam nasiona chia

noavatar.png
Izyda 2018-09-17

Wykonuje treningi juz od miesiaca z najnowsza plyta sa swietne. Codziennie walcze z soba by wstac rano godz wczesniej by zrobic trening

noavatar.png
Mieczysław 2018-09-17

Anusia ślicznotko! mi co robisz, że jesteś taka piękna? 💕

noavatar.png
Dobiesława 2018-09-17

Nasiona chia namoczone w wodzie

noavatar.png
teodoryk 2018-09-18

Jak ktoś lubi to czemu nie?

noavatar.png
Fortunat 2018-09-18

O co chodzi ze smalcem? jednak zdrowy? gęsi smalec się pojawił, hmmm dziwne

noavatar.png
Piotr 2018-09-18

To jest przepyszne! je prawie codziennie

noavatar.png
Jarosława 2018-09-18

Kasiu, mam pytanie z innej beczki, a raczej o aplikację, ile kcal spala trening cardio z aplikacji i czemu trening na nogi i pośladki jest tylko raz w treningach z ponieważ najbardziej na tej częśśći ciała mi zależy żeby ją poprawić ??

noavatar.png
Radmir 2018-09-18

Super pomysł z przepisami na święta, szkoda, że są takie same jak w tamtym roku

noavatar.png
Laurenty 2018-09-18

Anka,Aneczko boska babeczko! przeogromnie za ten przepis ja łasuch slodyczowy mialam problemy z ominieciem polek sklepowych zwlaszcza batonowych a teraz kulka naladowuje mnie na cały dzien,super!!!!Dziękuję

noavatar.png
Rudolfa 2018-09-18

Super wyszlo nawet dzieci zajadaly jak nigdy dziekuje za przepis i porade pozdrawiam

noavatar.png
Ludwina 2018-09-18

biorę drugi tydzień, we wtorek zacznie się trzeci

noavatar.png
Angela 2018-09-18

Równowaga hormonalna – ważna sprawa. Rzucę więc temat – dieta antyestrogenowa i niskobiałkowa – czy podjęłaby się ułożenia takiej diety?. Dieta jest wskazaniem po przebytym raku piersi estrogenozależnym. W kuleje dietetyka dla pacjentów onkologicznych – przynajmniej mi się na takiego dietetyka trafić nie udało. W ostatniej diecie znalazły się produkty niewskazane i połączenia których zwyczajnie nie lubię (mimo jasnych wskazówek z mojej i lekarza strony). Przekonałam się również, że niektórzy dietetycy uważają że produktem zapobiegającym nowotworom i wspomagającym leczenie raka jest o zgrozo soja… razie radzę sobie sama ale dietetykiem nie jestem i zależałoby mi na jakimś konkretnym wsparciu w tym temacie. Pozdrawiam

noavatar.png
Edmund 2018-09-18

A czy dla osoby,która chciałaby przytyć śniadKasia białkowo-tłuszczowe też będą ok?

noavatar.png
Balbin 2018-09-18

Napój świetny także na upaly! zrobie napewno. Serdecznie pozdrawiam całą

noavatar.png
Ludomira 2018-09-18

Super, zacznę pić częściej!

noavatar.png
Edgar 2018-09-18

Kasiu a co myślisz o herbacie z kopru włoskiego?

noavatar.png
Ezechiel 2018-09-18

dobrej jakości przynajmniej 1 %Pozdrawiam

noavatar.png
Felicjana 2018-09-18

Kasiu, mam książę ( pierwsze wydanie) czy jak kupie tą to bedzie to samo ?Bo ja kocham wszytko co i nie wiem co mam robic ?! ????

noavatar.png
Mściwoj 2018-09-18

Czy przy problemach z tarczycą można stosować macę? góry dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Marysia 2018-09-18

pół szklanki

noavatar.png
Jędrzej 2018-09-18

Gratulacje! pomysł

noavatar.png
Honorata 2018-09-18

Fajnie też bym chciała być tam z wami, ale trochę daleko mam do :/ (o ile to odbyło się tam bo nie jestem pewna :P)

noavatar.png
Sewera 2018-09-18

Świetny pomysł i projekt. Gratuluję tylko, że ceny bardziej wpędzają w kompleksy niż motywują – przynajmniej mnie. Niestety wiele osób nie może sobie pozwolić na dawkę motywacji od Na szczęście pyszne przepisy, które „serwuje” są ogólnodostępne Pozdrawiam serdecznie.

noavatar.png
Ilza 2018-09-19

Już był identyczny wpis

noavatar.png
Lesława 2018-09-19

Z tymi słodyczami to chyba wiele osób ma problem. Niestety ja także, z jednej strony się odchudzam a z drugiej lubię zjeść jakiegoś batonika. Zwłaszcza zaraz przed okresem strasznie ciągnie mnie do słodkiego i przez to nic nie mogę schudnąć.

noavatar.png
Lubomira 2018-09-19

W jakich garnach gotujesz potrawy???

noavatar.png
Mścisław 2018-09-19

witam! jakiej firmy stosujesz colostrum?

noavatar.png
Karol 2018-09-19

Mnie to danie jakoś nie potrafi przekonać. Choć zdecydowanie wiem, że jest niezwykle zdrowe. I bardzo dobrze wpływające na organizm. Pozdrawiam.

noavatar.png
Franciszka 2018-09-20

Alez należy mieć straszne wyrzuty sumienia! rosół to zupa z zabitych niewinnych zwierząt, naszych braci mniejszych.

noavatar.png
Gaudenty 2018-09-20

Lubię gdy punktujesz w postach to co chcesz przekazać☺️łatwiej to przytoczyć. Osobiście dziękuję za post 😍👍🙏Jestem aktualnie na etapie przemiany, gdzie z dnia na dzień staram się zwalczać złe nawyki (np. palenie papierosów). Ty „przybyłaś” do mojego życia w odpowiednim momencie i od tego czasu jesteś jedną z moim mentorów☺️ samych uśmiechów w tym dniu życzę

noavatar.png
Naum 2018-09-20

Mozna kupić w kapsulkach na stronie ekamedica, ja stosuję go juz od jakiegos czasu i daje super efekt

noavatar.png
Delfina 2018-09-20

wypróbowane, zajadają się i mali i duzi

noavatar.png
Agata 2018-09-20

Witaj bardzo podoba mi się ten pomysł, to po prostu :-). Miłego dnia

noavatar.png
Erhard 2018-09-20

Super!!!!!!!!!!!! pomysł z tą dieta serdecznie!!

noavatar.png
Bożena 2018-09-20

A czy ćwiczenia na agrafce pani poleca czy nie.proszę o odpowiedź. Ps.Buziaki dla i.

noavatar.png
Przemyslawa 2018-09-20

Mam płytę i jestem zadowolona. Ćwiczę trening dla trymestru i stretching. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy ćwiczenia lepiej wykonywać codziennie czy wystarczy kilka razy w tygodniu? ?

noavatar.png
Lubomira 2018-09-20

Ja biorę 2 schisandry dziennie do godziny 1 . 😉

noavatar.png
Mirosława 2018-09-20

Jak zwykle nowe fantastyczne połączenia. Kto by wpadł na taki pomysł. Jest bardzo twórcza. I wpada na różne koncepty. Pozdrowienia.

noavatar.png
German 2018-09-20

Dodać olej kokosowy

noavatar.png
Domastoj 2018-09-20

Pani ma bardzo twarda konsystencje, jak go najlepiej uplynnic by calego nie rozgrzewac? ciezko wyskrobac nawet lyzke

noavatar.png
Arnolf 2018-09-21

To styl życia, trzymam pewne zasady – to styl życia a nie dieta oczywiście zdarza mi się zgrzeszyć

noavatar.png
Pankracy 2018-09-21

a ile kosztuje, brak cennika.

noavatar.png
Kalista 2018-09-21

Oj widzę ze chodzimy do wspólnego lekarza. Biorę schisandre od dawna i jest rewelacyjna

noavatar.png
Ciechosław 2018-09-21

Ile sztuk wyjdzie z takiego przepisu ?

noavatar.png
teodora 2018-09-22

Ja mam takie rady dla tych co chcą schudnąć. Po pierwsze nie należy jeść cukrów. A jak już jeść to tylko w owocach. Należy wyeliminować sól z posiłków. Bo każdy produkt mimo że nie solony w jakimś procencie go zawiera. Wystarczy tylko przeczytać skład tego produktu. Należy odstawić wszystkie używki. Bo z nałogowca nigdy nie będzie zdrowego człowieka. A najważniejsze to odstawienie: ,,śmieciowego jedzenia”. Czy pani

noavatar.png
zenona 2018-09-22

Już miesiąc! utrzymaniem diety mam problemy, niestety, ale jestem z siebie dumna, bo przez miesiąc nie odpuściłam żadnego treningu! :)))) z mojego punktu widzenia są ułożone bardzo dobrze, ćwiczy się świetnie i wyraźnie poprawiła mi się kondycja, lepiej się czuję ! ćwiczeniach wyraźnie poprawia się humor :))) pozdrowienia

noavatar.png
Budzimir 2018-09-22

Kasiu, czym zastąpić jajka w twoich wypiekach? mi nietolerancja ????

noavatar.png
Emil 2018-09-22

do idź do lekarza po takie porady, a nie na blogu pytasz. W przypadku odrzucenia od jedzenia warzyw może się okazać, że konieczna jest dodatkowa suplementacja, ponieważ w ciąży jest zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i minerały, ale taki temat powinnaś jak najszybciej skonsultować z lekarzem prowadzącym ciążę, a nie na forum kobiety, która w ciąży nie była.

noavatar.png
Barnim 2018-09-22

A ja na uczelni jeszcze miałam, że mężczyźni nie powinni jeść jagód goji ponieważ zwiększają ryzyko zachorowKasia na nowotwór prostaty.

noavatar.png
Felicjana 2018-09-22

Witaj mam pytanie odnoście cukrzycy. Czy da się ją wyleczyć?Pozdrawiam

noavatar.png
Lubgost 2018-09-22

a ile kosztuje, brak cennika.

noavatar.png
Konstancjusz 2018-09-22

Dokładnie tak!!! post! mnie ale ja zaczęłam z tobą miesiąc temu i schudłam już 4 kg dzięki aplikacji !!!! 😘

noavatar.png
Felicja 2018-09-22

Wyglada przepysznie i na pewno zagosci na naszym stole ☺

noavatar.png
Eleonora 2018-09-22

Ma extra bloga. Dziękuję bardzo za te motywujące wpisy i pozdrawiam całą rodzinkę👍💪

noavatar.png
Mieczysław 2018-09-22

Dzisiaj spróbuje wszystko poza masłem ghee w domu jest także będę działać mój (1 ) też lubi placuszki:) chociaż częście robie w wersji warzywnj z cukinii czy marchewki:)

noavatar.png
Kasper 2018-09-22

Kasiu prosze o wpis o.wlasxiwosxiach . I jak to dziala ??

noavatar.png
Cecylian 2018-09-22

Pierwszy raz z nowym nazwiskiem? 😉

noavatar.png
Gabriela 2018-09-23

przyda sie poswiateczne-bezmiesny detoks…blog z inspiracjami modowymi, gotowymi zestawami(ostatnio hippie, boho) i poradami dietetyczno-kosmetycznymi i przepisami:

noavatar.png
Ernest 2018-09-23

Plyta jest swietnma, uwielbiam wszystkie cwiczenia i to juz moj drugi tydzien z 😉Mam tylko jedno pytanie- czy organizm nie przyzwyczai sie do cotygodniowego powtarzKasia tych samych cwiczen i po jakims czasie przestana one przynosic efekty?

noavatar.png
Jerzy 2018-09-23

Przepięknie ? świąt ??☃✨

noavatar.png
Gardenia 2018-09-23

Kasiu,brawo za ripostę,też mam firmę i pracuję ciężko w każdą sobotę i niedzielę.Ludzie niestety wiecznie marudzą i nie pomyśłą żeby kogoś uszanować za jego wysiłek.Pozdrawiam.

Zobacz więcej


foto
Pozycjonowanie stron www

© 2018 Maxeo.pl. All rights reserved.